• obshtalila@gmail.com
  • (04143) 4-10-42

Проекти, котрі реалізуються

Проекти, котрі реалізуються

Проект: «Покращення якості життя людей з особливими потребами за допомогою фізичної реабілітації»
(Kindermissionswerk “DieSternsinger”, Німеччина)
Час реалізації: 2016-2019рр
Реалізація проекту має на меті створити можливості для фізичної реабілітації дітей та молоді особливими потребами (інтелектуальна недостатність та рухові порушення). В рамках проекту облаштований зал для фізичної реабілітації дітей та молоді з особливими потребами. Протягом двох місяців наші спеціалісти проходили навчання у німецького фізіотерапевта по методу Бобат. Щоденно діти та молодь мають змогу пройти курс масажу та лікувальної фізкультури з елементами Бобат-терапії.

 

Проект “Сенсорна Інтеграція 2018”

Головна мета проекту це доступ до безкошковної та професійної фізичної реабілітації для дітей та молоді з неповносправністю, збільшення їх самостійності та рівня функціонування.

Цілі даного проекту:

  • облаштувнаня осередка фізичної реабілітації
  • проведення терапії сенсорної інтеграції. Це один з сучасних і ефективних методів терапії дітей та молоді з різними дисфункціями (аутизм, ДЦП, синдром Дауна, інтелектуальна неповносправність)

 

В рамках проекту передбачене облаштування залу для фізичної реабілітації і залу для сенсорної інтеграції. Проведення індивідуальних занять з реабілтації та сенсорної терапії для дітей та молоді з різними дисфункціями. Також передбачені групові заняття з покарщення рухової активності.