• obshtalila@gmail.com
  • (04143) 4-10-42

Проекти реалізовані

Проекти реалізовані

2011 рік
Проект «Впровадження моделі працевлаштування зі супроводом осіб з інвалідністю у м. Бердичеві. Пілотний проект» при підтримці фонду Генрі Ноуена. Ідея проекту мала на меті збільшення шанс осіб з інтелектуальною недостатністю на працевлаштування. В рамках проекту проводилося навчання для тренерів праці. Організована майстерня професійної підготовки, проведені виробничі практики для 8 осіб з інвалідністю в супермаркеті, їдальні, ресторані міста. В результаті проекту 2 особи з інтелектуальною недостатністю була працевлаштована в супермаркеті.

2012 рік
Проект «Облаштування осередку для дітей та молоді польського походження» при підтримці Польського Фонду «Pomоc PolakomnaWshodzie» . В рамках проекту закуплене необхідне обладнання для офісу осередку.
2012 рік
Проект «Активізація соціальна молоді шляхом участі в волонтерській діяльності» при підтримці Польського Фонду «Pomoc Polakom naWshodzie». В рамках проекту проведені семінари для молоді, котра виявила бажання бути волонтерами. Семінари стосувалися роботи з молоддю з особливими потребами та дітьми. Волонтери разом з молоддю з особливими потребами організували майстерню святкових оздоб і провели Різдвяну Ярмарку.

2013-2016 рр.
Проект « Організація Майстерень для молоді з особливими потребами та Світлиці для дітей». Благодійна організація «Реновабіс». В рамках проекту організована діяльність майстерень (домашнього господарства, ручної роботи, відновлення шкільних навичок) для 25 молодих осіб з особливими потребами. Також організована робота Світлиці для дітей з родин, котрі опинилися в складних життєвих обставинах.
2013 рік
Проект «Клуб активної молоді/фінансування організаційних і програмних коштів майстерень» за підтримки Польського Фонду «Pomоc Polakom naWshodzie». Мета проекту: активізувати молодь польського походження у м. Бердичеві. Проведені та організовані курси польської мови для молоді. Закуплене необхідне обладнання для комп’ютерного класу. Організовані та проведені курси комп’ютерної грамотності для молоді, в тому числі для молоді з особливими потребами.

2014 рік
Проект«Навчання та промоція волонтерської діяльності» при підтримці Польського Фонду «Pomоc Polakom naWshodzie» .

2016 рік
Проект «Право для кожного. Соціально – правова допомога для осіб з інвалідністю м. Бердичева» підтриманий Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади.
Проект був реалізований спільно з Бердичівським Центром Безоплатної правової допомоги.
Мета проекту – забезпечення доступності осіб з інвалідністю та їх сімей до інформації та соціально- правових послуг шляхом створення інформаційно- консультаційного пункту.
В рамках проекту проведено 2 семінари для представників міських, районних служб та організацій які працюють з особами з інвалідністю на тему «Комунікаційна складова в роботі з особами з інвалідністю». Працював соціально – правовий пункт консультування осіб з інвалідністю та їх родин (юрист, психолог, соціальний працівник). Надрукували та поширили «Інформатор прав осіб з інвалідністю та їх родин».

2016 рік
Проект «Міжгенераційні художні майстерні» при підтримці Польського Фонду «Pomоc Polakom naWshodzie»

Мета проекту: зміцнення міжпоколєннєвої інтеграції, співпраці між людьми різного віку.

В рамках проекту були організовані художні майстер-класи для молоді та старших осіб. Під час художніх масйтер-класів молодь і старші люди знайомилися з технікою декупаж, декорували свічки, виготовляли святкові листівки. В грудні був проведений Різдвяний Ярмарок, на котрому були виставлені ці вироби. Виручені кошти на Ярмарку були направлені на закуп матеріалів для наступних майстер- класів. Протягом дії проекту 40 осіб взяли участь у майстеркласах.

 

2017 рік

Проект «Підтримка молоді з неповносправністю шляхом організації занять з арт- терапії»  при підтримці Польського Фонду «Pomоc Polakom naWshodzie»

Мета проекту: збільшення почуття власної вартості осіб з особливими потребами; зменшення відчуття виключення осіб з неповноспарвністю, особливо з руховоми порушеннями (на візку).

В рамах проекту були проведені занятття з арт- терапії для осіб з неповноспарвністю. Заняття відбувалися 2 рази в тиждень в дворх групах. Одна група це особи з неповносправністю старші 18 років (переважно з з інтелектуальною неповносправнітсю). Друга група це особи з неповносправністю шкільного віку (переважно з ДЦП). Особливо корисні заняття з арт- терапії були для дітей шкільного віку. Для них це була одна з небагатьох можливостей вийти зі свого дому, тому, що через свої обмеження фізичні не ходять до школи  і одна з небагатьох можливостей бути в гурпі своїх ровесників, розмовляти, дружити. В звязку з цим батьки виступили з пропозицією продовжити заняття з арт- терапії після закінчекння проекту.