Реабілітаційний центр

З розвитком діяльності благодійної організації «Кармель» з’являлися все нові плани та ідеї. І однією з них стало відкриття Центру фізичної реабілітації та сенсорної інтеграції для дітей з особливими потребами, який запрацював у січні 2023 року.

Сенсорна інтеграція

Ця методика не лише ефективно сприяє розвитку, а й допомагає у реабілітації дітей з різними проблемами.

Що це таке, сенсорна інтеграція? Це підхід, який спрямований на розвиток дитячого мозку через використання різноманітних сенсорних вражень. Під час занять ми використовуємо різні матеріали, текстури, рухи, звуки та інші стимули, щоб активувати різні частини мозку та покращити сенсорний відгук.

Заняття проводяться у формі ігор, що дозволяє дітям не лише ефективно навчатися, а й отримувати задоволення від процесу! Кожне заняття спеціально розроблене для врахування потреб та можливостей кожної дитини.

Фізична терапія

Фізична ртерапія для дітей – це комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичних функцій дитини, які були порушені внаслідок травми, захворювання або вродженої патології.

У нашому центрі ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити нашим маленьким пацієнтам найкращий захід фізичної реабілітації з використанням передового обладнання та методик, що допомагають у відновленні рухової активності та зниженні болю.

За додатковою інформацією звертайтесь: