Театральна студія “Notes de Vita”

Театральна студія – місце для творчих пошуків і цікавих режисерських рішень. Це простір для фантазії та розвитку своїх здібностей, саме тому 2015-й рік став точкою відліку для створення «Notes de Vita» – полонійної театральної групи.

За ці роки студія випустила безліч цікавих проектів, які були показані на різних сценічних майданчиках міста та за межами країни. Учасники театральної студії мали змогу займатися у польських викладачів (Міхал Стаховскі, засновник молодіжних фестивалів «ВТОПА», та польська акторка Сара Шукальска).  Керівники студії працюють абсолютно в різних напрямках: від концертних номерів (хореографічних, співочих, зримих віршів) до повноцінних вистав та творчих вечорів.

Кожна репетиція – це поступове знайомство з театральним та сценічним світом, розуміння його законів та правил, але найголовніше – це розкриття себе, пізнання своїх індивідуальних можливостей. Тут молодь навчають акторській грі, дикції, темпоритму, вмінню триматися на сцені та взаємодіяти один з одним. Учасники студії співають, танцюють, фантазують, імпровізують, відкривають нові обрії умовностей та реалій та просто весело і з користю проводять свій час! 

Тож, якщо хочеш потрапити на сцену – ласкаво просимо до нашого дружнього та гамірного колективу! Що для цього потрібно? Лише бажання!